Vybrané lokality Bratislava, Slovensko   zmeniť
Zatvoriť

Ako fungujú zľavy u nás?

Projekt ZlavoveKupony.sk je agregátor zliav zobrazujúci výlučne akciové ponuky dôsledne vybraných a overených portálov. V prehľadnej podobe a na jednom mieste prináša stovky aktívnych zliav z rôznych tematických oblastí. Do ponuky denne pribúda približne 20 nových atraktívnych zliav z celého Slovenska.

Každá ponuka na ZlavoveKupony.sk je akciou overených portálov dlhodobo pôsobiacich na slovenskom trhu, ktoré sú členmi Slovenskej asociácie portálov kolektívneho nakupovania.

1. Vyberte si svoju zľavu

Na ZlavoveKupony.sk vyberáme iba zľavy z overených zľavových portálov. Ponuky sú časovo limitované a v niektorých prípadoch sú odmedzené aj počty kupónov, takže tie najvýhodnejšie zľavy si často treba naozaj vystriehnuť a kúpiť, kým sa nenaplní maximálny počet určený na predaj v zľavnenej cene.

2. Zaplaťte na overenom zľavovom portáli

Po vyplnení objednávky na zľavovom portáli, dostanete na váš e-mail kupón, ktorý slúži ako platidlo na zakúpenú službu alebo produkt.

3. Užite si to

Kupón uplatníte podľa informácií v detailoch danej ponuky. Potom už želáme dobrú chuť, príjemnú zábavu, kvalitný servis alebo šťastnú cestu :)

Prečo firmy ponúkajú zľavy?

Firmy sa takýmto spôsobom prezentujú hlavne z marketingových dôvodov, na základe čoho je možné zakúpiť si kupóny za naozaj výnimočné ceny - v zľavách od 20 až do 90 %.